Centra Tnące KASTO

W pełni automatyczne centra tnące KASTO, zapewniają ekonomiczną i szybką pracę, bez konieczności interwencji operatora.

Centrum tnące KASTOcenter

W centrum tnącym KASTO sterowane komputerowo suwnice (poruszające się na szczycie regałów lub w konstrukcji portalowej) podają pojedynczy materiał, na w pełni automatyczną, zintegrowaną, sterowaną numerycznie przecinarkę i automatycznie odwozi niewykorzystany materiał. System komputerowy stale aktualizuje dane o stanach magazynowych. KASTO oferuje elastyczne systemy produkcyjne, zapewniając integrację systemów składowania, cięcia, sterowania oraz serwis od jednego dostawcy!
Rezultat: Najwyższa niezawodność i minimalne czasy przestojów dzięki dokładnie dopasowanym poszczególnym elementom składowym. Tak zaprojektowane centrum tnące zapewnia wydajność zbliżoną do pracy 3-7 pojedynczych przecinarek!Systemy te łączą zalety magazynu wspornikowego i kasetowego w postaci uniwersalnego rozwiązania, które można używać w zakresie wielu różnych wymagań. Poszczególne dłużyce są wyjmowane i wkładane szybko i w pełni automatycznie także z magazynu wspornikowego. Wyszukiwanie kasety odbywa się w sposób automatyczny. Główną zaletą magazynu kasetowego jest większa gęstość składowania przy wysokiej rotacji zapasów.

Centrum tnące KASTOcenter

KASTOsawcell

Manipulator KASTOsawcell zapewnia szybką wymianę ciętego materiału równocześnie z procesem cięcia i tym samym dba o minimalne przestoje pracy, przez co maszyny do cięcia mogą pracować na maksimum swoich możliwości. Oznacza to, że w trakcie cięcia mogą odbywać się również inne procesy transportowe.

Parametry KASTOsawcell:

  • Zaopatrzenie piły dzięki systemowi magazynowemu UNITOP lub UNICOMPACT,
  • maks. waga elementu ciętego 2 × 5t, średnica materiału 20-320 mm,
  • w pełni zautomatyzowany transport z miejsca składowania do miejsca cięcia,
  • Kaseta tnąca z dostępem od góry i z boku.
KASTOsawcell

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami