Kasto

KastoKASTO Maschinenbau GmbH & Co KG jest światowym liderem w branży cięcia metali oraz systemów składowania. Rodzinna firma, założona w 1844 roku w Achern, prowadzona przez Armina Stolzer, zatrudnia obecnie około 500 pracowników i osiąga blisko około 100 mln euro obrotu rocznie.

Ponad 130 000 dostarczonych przecinarek oraz ponad 1 300 uruchomionych magazynów składowania i kompletacji, czynią z KASTO światowego lidera w branży cięcia, składowania i kompletacji.

KASTO jest „najbardziej kompetentnym partnerem o światowym zasięgu w branży cięcia metali i systemów składowania”. To jednoznaczne stwierdzenie jest równocześnie obietnicą jakości, na której mogą polegać partnerzy KASTO. Nowoczesne technologie oraz wieloletnie doświadczenie są gwarantem jakości i niezawodności.

KASTO oferuje niespotykane nigdzie indziej rozwiązania, przede wszystkim w dziedzinie magazynowania dłużyc i blach, jak na przykład centrum magazynowe KASTO, które łączy w sobie magazyn z pełni zautomatyzowanym procesem cięcia, wykorzystującym zasoby magazynowe. Przedsiębiorstwa z całego świata, zajmujące się handlem stalą, pracują z powodzeniem w oparciu o techniki cięcia i magazynowania „Made by KASTO”.

www.kasto.de

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami