Bultmann

W 1972 roku Rudolf Bültmann położył podwaliny pod rodzinną firmę w Neuenrade, koncentrując się głównie na produkcji maszyn do produkcji prętów i rur. W pierwszych latach konstruowano i budowano głównie z prasy i ciągarki, jak i urządzenia do wykańczania. Dzięki odwadze i kreatywności program produkcji był stale rozszerzany, a Bültmann stał się liderem na rynku w dziedzinie „ciągnięcia, prostowania i łuszczenia”.

Innowacja, jakość, obsługa i funkcjonalność zorientowana na klienta były podstawą sukcesu założyciela firmy Rudolfa Bültmanna. Mając te same cele, jego córka Petra Bültmann-Steffin i jego syn Andreas Bültmann prowadzą firmę jako następna generacja od 1997 roku. Razem z ponad 130 wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, utrzymują wysoki poziom jakości produktów, co jest i było główną cechą firmy przez czterdzieści lat.

Program produkcji Bültmann obejmuje linie produkcyjne „pod klucz” do produkcji rur, prętów i profili, obejmujące między innymi ciągarki, prostarki, łuszczarki wraz z urządzeniami peryferyjnymi.

Usługi Bültmann obejmują wstępne planowanie, projektowanie, budowę, montaż i dostawę. Uruchomienie na miejscu i serwis posprzedażny należy rozumieć jako część zakresu dostawy.

www.bueltmann.com

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami